Alcatel Akıllı Çocuk Saati Mavi-Turuncu

  • Stok Durumu:5
  • Ürün Kodu: 001888
  • 799,00TL
Etiketler: akıllı saat, smart watch, alcatel

ÖZELLİKLER  

Boyut: 217.4 x 20.0 x 3.0 mm
Ağırlık: 37 gr
Bağlantı: GSM/WiFi/LBS
2G 900/1800 MHz
Ekran: 0.95 inç LED ekran
İşlemci: Mediatek MT2503A
Wi-Fi: 802.11b/g/n (2.4GHz)
USB pogo pin şarj
Adımsayar
IP65 seviyesinde toza ve suya dayanıklılık
Pil: 370 mAh
Konum: GPS / A-GPS / WiFi / LBS
    
Takipte Kalın
Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati ile şimdi çocuğunuzu her an takip edebilir ve nerede olduğundan haberdar olabilirsiniz. Elektronik çit özelliği sayesinde çocuğunuz belirlediğiniz alanın dışına çıktığında size bir uyarı bildirimi gelir.

Arayacak ve Aranabilecek Kişileri Belirleyin
Çocuğunuz sizin belirlediğiniz 10 kişi tarafından aranabilir ve sadece tanımlanan kişilere arama yapabilir.

Acil Durum Tuşu
Herhangi bir acil durumda çocuğunuz SOS tuşuna basarak size ve önceden rehbere tanımladığınız kişilere hem mesaj ile konum gönderebilir hem de arama yapabilir.

Suya ve Toza Karşı Dayanıklı

Alcatel Akıllı Çocuk Saati kaliteli tasarımı, IP65 seviyesinde suya ve toza dayanıklılık özelliği ile çocuklarınız tarafından rahatça kullanılabilir. 370 mAh bataryası ile uzun pil ömrüne sahiptir.

Alcatel Nokia’in Lisanslı Ticari Markasıdır

Alcatel, Nokia’in, TCL Communication tarafından lisansla kullanılan bir ticari markasıdır. TCL Communication, 200’e yakın ülkede Alcatel markası ile çeşitli mobil ve internet ürünleri tasarlar ve pazarlar. Şirket, 2017 yılı verileriyle dünyadaki küresel telefon üreticileri arasında sekizinci, küresel akıllı telefon üreticileri arasında ise 11’inci sırada yer alır. Alcatel markalı cihazlar, en son gelişmelerle tasarlanan, zengin içerikli ve mobil teknolojilerine erişimi son derece kolay hale getiren ürünlerdir. Alcatel’in ürün ve mobil çözümleri, sade, kişisel, otantik ve eğlenceli yaklaşımlarla tasarlanır. Ürünler genel olarak, 2000 yılından sonra dünyaya gelenler ile Z Jenerasyonu tüketicilere hitap eder. Alcatel ürünleri, kullanıcıların yaşamın keyiflerini keşfetmelerini sağlayan güncel ve yenilikçi tasarımlardır. Zengin teknik özellikleri olan yüksek performanslı mobil cihazlardır. Kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri sunabilme özelliğine sahip ayrıcalıklı ürünler olarak çok tercih edilirler.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saatinin Kullanım Özellikleri

Alcatel Move Time, kolay kullanım olanağı sunan, etkili uygulama desteğine sahip akıllı çocuk saattir. Zor beğenen çocukların bile hoşuna gidecek renklere ve tasarım özelliklerine sahiptir. Kullanımı ve ilk entegresi kolay bir üründür. Saatin kullanıma hazır hale gelmesi için önce altındaki kapağı açıp, buraya bir SIM kart takmanız gerekir. Bu işlemden sonra Alcatel Move Time uygulamasını, Android ve iOS tabanlı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama indirildikten sonra saat ile telefonunuz arasındaki bağlantı kurulmuş olur.

Saatin üzerinde bulunan 0.95 inç büyüklüğünde LED ekran, dokunmatik özellikte değildir. Alcatel Move Time’ın kontrolü sadece kenarlarda yer alan butonlar ile yapılabilir. Çocuğunuza butonların ve tuşların nasıl kullanılması gerektiğini anlatmanız, onun kolayca kullanabilmesini sağlayacaktır. Çocukların suyla oynamayı çok sevdikleri göz önünde bulundurularak Move Time, suya karşı dirençli olarak tasarlanmıştır. IP65 sertifikası taşıyan akıllı saat suya karşı korunmalı bir üründür. Uzun ömürlü pil özelliği olan saatin 370 mAh kapasitesindeki bataryası, tek şarjla ve etkin kullanımlarda 2 gün boyunca kullanılabilir. Bekleme süresi 4 gündür. Şarjı bittiğinde ise ambalaj kutusu içinde bulunan mıknatıslı USB kablosu ile hızlı şekilde şarj edilebilme özelliği taşır.

Alcatel Move Time akıllı çocuk saatinin çevresinde çeşitli düğmeler yer alır. Bunları kullanmayı öğrendikten sonra çocuğunuz her zaman sizi rahatça arayabilir. Ayrıca bulunduğu noktadan konum bilgisi gönderebileceği gibi mesaj da yollayabilir. Yeşil renkli düğmelerin ve butonların kullanımı oldukça kolaydır. Sizin belirlediğiniz kişileri arayabilir ve onlar tarafından da aranabilir. Sürekli olarak GPS takibi yapan bu ürün sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Alcatel Move Time akıllı çocuk saati fiyatları ürünün sağladığı konfora ve teknik özelliklere oranla oldukça makul değerlerdedir. Sizin ve çocuğunuzun huzurlu olmasını sağlayacak olan bu akıllı saat, kaliteli ve güvenilir bir üründür.
Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi